+48 602 223 390
Poznaj nas!
Firma MARKUS posiada wieloletnie doświadczenie w branży remontowo-budowlanej. Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy gwarantują szybką i profesjonalną realizację procesu budowlanego – zgodnie z wysokimi standardami, jakich oczekują w dzisiejszych czasach inwestorzy. O prężnie działającym zespole świadczyć mogą setki wykonanych kompleksowo realizacji, wysokiej jakości remonty oraz profesjonalne prace dociepleniowe.

Nasze usługi skierowane są do wielkich przedsiębiorstw, dużych i małych firm, oraz do klienta indywidualnego. Wykonujemy prace budowlano modernizacyjne i budowlano remontowe. Wykonując kopleksowo inwestycje, korzystamy w pełni z najnowszych technologii, sprzętu jak i materiałów.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dane kontaktowe, opis usług ciekawy i pomocny blog na temat prac budowlanych oraz zdjęcia realizacji

Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług stanowi wizytówkę naszej firmy. Zapewniając fachową obsługę dokładamy wszelkich starań aby nasz każdy klient był zadowolony. To właśnie dzięki setkom zadowolonych klientów nasza firma może się rozwijać nieprzerwanie od 25 lat.

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych uslug!
nasza oferta
Usługi
Menu
Copyright © 2024 Markus | Projekt i realizacja: Power-Site
envelopephone-handsetcrossmenuchevron-upchevron-downchevron-right